МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про запровадження конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії"

10.10.2019 | 10:27

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про запровадження конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

 

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про запровадження конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про запровадження конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» підготовлено на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» № 2712-VIII з метою запровадження конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії шляхом проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки.

 

Проектом постанови передбачається:

 

-      затвердження Порядку проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки;

-      затвердження Порядку відбору операторів електронних майданчиків для проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки;

-      визначення державного підприємства “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” адміністратором електронної торгової системи.

 

Прийняття проекту постанови дозволить запровадити конкурентні умови стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії шляхом проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки.

 

Пропозиції та зауваження до положень проекту постанови просимо надсилати до 04.11.2019 за адресою: 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30

 

А також на електронну пошту:

oleksandr.martynuk@mev.gov.ua

vladyslav.maksakov@mev.gov.ua

 

 

версія для друку