МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Японська компанія зацікавлена у впровадженні проектів у сфері гідроенергетики

04.10.2019 | 20:53

 

 

Генеральним директором Директорату енергетичних ринків Ольгою Буславець проведено зустріч з представниками японської компанії «Sumimoto Corporation».

 

Японська сторона повідомила про зацікавленість у впровадженні проектів у сфері гідроенергетики. Напередодні представники компанії, заступник генерального менеджера Global Power Infrastruсture Business Division (Японія) Хін Тсучіда та менеджер з розвитку бізнес-проектів (Україна) Євген Литвиненко, побували на Дністровській ГАЕС з робочим візитом та обговорили потенційну співпрацю щодо реалізації проєкту подальшого будівництва гідроакумулюючої станції.

 

Сторони обговорили  ситуацію в енергетичній галузі України, перспективи її розвитку та можливості подальшого співробітництва.

 

Ольга Буславець зазначила, що стрімкий розвиток відновлюваних джерел енергії потребує гнучкості генерації, при цьому розвиток ГЕС і ГАЕС та газопоршневих станцій, впровадження накопичувачів енергії  є найбільш ефективними для забезпечення регулювання потужності.

 

Крім цього, Ольга Буславець також поінформувала японських колег про умови та можливості участі в конкурсах на будівництво нової генеруючої потужності відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 677.

 

 

версія для друку