МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міністр Олексій Оржель обговорив умови для будівництва сміттєпереробних заводів з французькою компанією "SUEZ"

06.09.2019 | 17:21

Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель провів робочу зустріч з представниками французької компанії «SUEZ», де обговорили можливості для співпраці у напрямах водоочищення та переробки побутових відходів.

 

 

Міністр окреслив основні напрямки роботи новоутвореного Міністерства та зазначив, що одним із пріоритетів є енергоефективність. Також підтвердив зацікавленість у впровадженні інвестиційних проектів, зокрема на муніципальному рівні.

 

Також повідомив про активну роботу над удосконаленням законодавства у сфері водопостачання, очистки стічних вод, переробки відходів та внесенням змін, необхідних для розвитку інвестиційних проектів у цих сферах.

 

Представники компанії ознайомили із досвідом французької компанії «SUEZ», яка має більш ніж 160-річну історію і працює на 5 континентах світу у сфері ефективного управління ресурсами, у тому числі з виробництва енергії зі сміття.

 

Керівник представництва компанії «SUEZ»  в Центральній та Східній Європі Фабрі Россіньйол (Fabrice ROSSIGNOL) розповів про досвід реалізації їх проектів у різних країнах світу. Та висловив наміри щодо можливості запуску будівництва сміттєпереробного заводу в Україні. 

 

Сторони домовились про напрацювання спільних пропозицій стосовно впровадження пілотних проектів в Україні.

 

У зустрічі взяли участь Олександра Бургуін (Alexandra BOURGOIN), Віце-президент з питань розвитку бізнесу у сфері переробки відходів компанії «SUEZ», Бенуа Самано (Benoit SAMANOS), старший Віце-президент з розвитку бізнесу компанії, Ігор Тинний, власник та керівник інвестиційного фонду  «IVT Investments», Світлана Коломієць, керуючий партнер консалтингової агенції «Bridges».

 

версія для друку