МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергоблок №1 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі для проведення планово ремонту

29.08.2019 | 08:43

 

 

29 серпня 2019 року о 02:10 енергоблок №1 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово ремонту.

 

На енергоблоці №3 триває 106-а доба доба капітального планового ремонту. Енергоблок №2 Южно-Української АЕС працює без зауважень у заданому режимі.

 

Радіаційній фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС перебуває на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції. Станом на 29 серпня він складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

 

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

 

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

версія для друку