МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє" 2019 року стане майданчиком для обговорення реформ в енергетичному секторі України

08.08.2019 | 15:25

 

 

8 серпня 2019 року у Міненерговугілля під головуванням державного секретаря Міністерства, співголови Організаційного комітету – Максима Немчинова відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та роботи XVІІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

У ході засідання розглянуто низку питань, зокрема: стан підготовки та формат проведення Форуму, заходи у рамках ділової програми Форуму.

 

М. Немчинов наголосив на тому, що з 1-го липня 2019 року в України повноцінно запрацював ринок електричної енергії та що Форум пройде в оновленому форматі.

 

«З метою презентації реформ ринку електричної енергії у Форумі візьмуть участь і новостворені підприємства: ДП «Гарантований покупець», ДП «Оператор ринку», - зазначив М. Немчинов.

                                                                  

На офіційне відкриття заходу запрошено представників дипломатичного корпусу, на рівні перших осіб іноземних країн та міжнародних організацій в України та Міністерством отримано низку позитивних відповідей.

 

Крім цього до участі в Форумі запропоновано залучити іноземні підприємства, що створить платформу для обміну досвідом новими технологіями між українськими та іноземними партнерами.

 

На засіданні презентовано проект ділової програми Форуму. Представники Міжнародного виставкового центру, який відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 № 787, є розпорядником даного заходу, представили проект розміщення виставкових стендів у загальній галузевій експозиції «Паливно-енергетичний комплекс».

 

Міненерговугілля продовжує роботу з підготовки Форуму для проведення його на найвищому рівні та планує запросити на відкриття цього заходу вищих посадових осіб Держави.

 

 

версія для друку