МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Інформаційне повідомлення щодо подальшого обговорення проекту Закону України "Про основи енергетичної безпеки" (ІІ етап)

02.08.2019 | 10:13

 

 

Інформаційне повідомлення

щодо подальшого обговорення проекту Закону України «Про основи енергетичної безпеки»
(ІІ етап)

 

 

У відповідності із планом пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1106 Міненерговугілля було розроблено проект Закону України «Про основи енергетичної безпеки» (далі – проект Закону). З метою долучення громадськості до процесу розробки окремих положень проекту Закону а також обговорення проекту Закону в експертному середовищі, 26.06.2019 Міненерговугілля на офіційному веб-сайті було оприлюднено основні положення проекту Закону, разом із презентаційними матеріалами.

 

Задля забезпечення можливості опрацювання пропозицій/зауважень та здійснення подальших заходів щодо розробки, проект Закону оприлюднюється у декілька етапів, з урахуванням специфіки положень проекту Закону.

 

Наразі Міненерговугілля оприлюднює положення проекту Закону, які не було оприлюднено на І етапі (текст таких положень виділено жовтим кольором).

 

Пропозиції та зауваження до положень проекту Закону, які оприлюднюються на ІІ етапі просимо надсилати до 23.08.2019 за адресою:

01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30

А також на електронну пошту:

vitaliy.kushnirov@mev.gov.ua

denis.rudyka@mev.gov.ua

oleg.kapelush@mev.gov.ua

 

 

Положення проекту Закону, які оприлюднюються на ІІ етапі (разом із загальною структурою проекту Закону);

 

 

 

версія для друку