МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Держенергонагляд: енергетика потребує кваліфікованих спеціалістів

08.07.2019 | 15:54

 

 

Україна потребує нових і якісних перетворень економіки для забезпечення гідного життя своїх громадян. Енергетика має всі шанси стати рушієм таких змін у нашій державі, оскільки системний підхід у реформуванні енергетичного сектора відкриє для України привабливі перспективи.

 

Стратегічним планом дій в цій сфері є Енергетична стратегія України до 2035 року. Цим документом у галузях електро- та теплоенергетики визначено основні орієнтири розвитку. Зокрема, модернізація існуючих електро- та теплоустановок і мереж, проектування будівництва та введення в експлуатацію нових генеруючих потужностей, інтеграція енергетичної інфраструктури України до європейської та запровадження механізмів залучення інвестицій для реалізації програми заміщення потужностей.

 

Згідно із зазначеними напрямами розвитку Державна інспекція енергетичного нагляду України у межах своїх повноважень буде докладати максимальних зусиль для забезпечення надійного, безпечного, якісного електро- та теплопостачання.

 

Реалізація цих завдань потребує кваліфікованих спеціалістів. Тож запрошуємо фахівців, орієнтованих на якісні зміни в енергетиці до команди Держенергонагляду.

 

«Ми шукаємо професіоналів своєї справи, амбітних та активних людей, які готові зробити свій внесок у розвиток галузей електро- та теплопостачання, адже сильна енергетика — це сильна економіка. Тож давайте разом реформувати енергетичну галузь», - Голова Держенергонагляду Максим Малашкін.

 

Інформуємо, що у відомстві тривають конкурси на заняття вакантних посад державної служби в її апараті. З оголошенням про проведення конкурсів можна ознайомитись за посиланням.

 

 

версія для друку