МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Міненерговугілля констатує успішний старт ринку електричної енергії

02.07.2019 | 20:26

 

 

1 липня 2019 року в Україні запрацював новий конкурентний ринок електричної енергії, який інплементує норми Третього енергетичного пакету Європейського Союзу.

 

Новий ринок успішно працює, сьогодні відбулися вже треті відкриті торги на ринку на добу наперед, пройшли перші конкурентні аукціони. Зі свого боку Міністерство констатує успішний старт реформи.

 

На жаль, активізувалися деякі зацікавлені сторони, які намагаються нівелювати зусилля та успіхи держави у напрямку енергетичної євроінтеграції.

 

Підтвердженням цього є оприлюднена інформація щодо рішення Окружного Адміністративного суду міста Києва про призупинення дії Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 07.06.2019 № 954 та від 07.06.2019 № 955, якими були встановлені тарифи для НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії та послуги диспетчерського управління на друге півріччя.

 

Міністерство висловлює повну підтримку Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка діяла у межах своїх повноважень та у повній відповідності до Закону України «Про ринок електричної енергії».

 

Впевнені, що НКРЕКП зможе захистити державні інтереси в апеляційній інстанції.

 

версія для друку