МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проеку наказу Міненерговугілля "Про затвердження Змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії"

26.06.2019 | 15:48

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії».

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту  наказу Міненерговугілля «Про внесення змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльнісь», підрозділ «Регуляторна діяльнісь», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Проект наказу Міненерговугілля «Про затвердження Змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії» розроблено відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312.

 

Основною метою та завданням прийняття проекту наказу є приведення положень Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії у відповідність до чинного законодавства.

 

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30;

е-mail: aleksandr.zenchenko@mev.gov.ua;

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

         Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

1.            Проект наказу Міненерговугілля «Про внесення змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії».

2.            Аналіз регуляторного впливу проекту наказу

3.            Пояснювальна записка.

4.            Порівняльна таблиця.

 

 

 

версія для друку