МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Енергоблок №1 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після завершення поточного ремонту

24.06.2019 | 10:31

 

 

23 червня 2019 року о 22:28 енергоблок №1 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після завершення поточного ремонту.

Обладнання енергоблока №2 працює в заданому режимі без зауважень. На енергоблоці №3 триває планово-попереджувальний ремонт з перевантаженням палива.

Радіаційна обстановка на Южно-Українській АЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційній фон на промисловому майданчику перебуває на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції, на 24 червня він складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Нагадаємо, 23 червня 2019 року о 00:32 згідно з дозволеною заявкою енергоблок №1 Южно-Української АЕС було відключено від енергомережі для проведення поточного ремонту з метою гідроочищення повітроохолоджувача випрямляча збуджувача.

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат № 3).

 

версія для друку