МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

З Днем державної служби

22.06.2019 | 23:15

 

 

 

photogallery.jpg

 

Привітання Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика

 

Шановні друзі!

 

Від усього серця вітаю з Днем державної служби!

 

Бути державним службовцемце величезна відповідальність. Адже головне завданняслужити людям і рідній країні.

 

Бути відданим професії та відкритим до постійного навчання, вміти аналізувати та сприймати інновації в управлінні, мати навички ефективної комунікаціїце ті риси, без яких не впоратися з потоком завдань і не досягнути результату.

 

Високо ціную роботу державних службовців Міністерства та їх внесок у формування та реалізацію політики в енергетичній сфері.

 

Міненерговугілля бере активну участь у реформуванні державного управління, щоб ефективно реагувати на виклики сьогодення. Поєднання досвіду та інновацій дає можливість досягнути ефективної роботи та вагомих результатів.

 

Нехай наполегливе служіння країні, шановні колеги, буде належно оцінене та матиме заслужену довіру і шану громадян України. Ми спільно творимо державну службу європейського зразка у сучасній європейській державі.

 

Бажаю нових досягнень, життєвої енергії та нових цікавих планів для розвитку особистості та розбудови країни.

 

З повагою

Міністр Ігор Насалик

 

 

64603110_323146318597606_3361814736738975744_n.jpg

 

Привітання державного секретаря Максима Немчинова

 

Шановні колеги!

 

Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

 

Розбудовуючи нашу державу, ми приділяємо особливу увагу реформуванню державного управління.

Репутація держави,  органу державної влади залежить від конкретної людини – державного службовця. І саме тут починається довіра до влади. Адже саме до працівників державних установ  звертаються для вирішення як державних, так і соціально важливих питань.

 

Державні службовці мають відповідати очікуванням громадян і ламати стереотипи, які склалися упродовж десятиліть, завдяки компетентності, старанності, відповідальному ставленні до справи. 

 

Приємно, що на сьогодні з’явилася мотивація для молоді приходити на державну службу, яка дає можливості для самореалізації. Для дотримання високих критеріїв державної служби потрібно мати аналітичні здібності, стресостійкість, навички публічних презентацій, вміти приймати зважені рішення, пропонувати нестандартні рішення. Реформа державного управління і покликана залучити саме таких фахівців з питань реформ.

Дякую працівникам Міненерговугілля за фаховість, дотримання високих стандартів державної служби, вміння бути єдиною командою. Нехай  ініціативність, практичний досвід та відданість обраній професії  і надалі служать  виконанню поставлених державою завдань.

Бажаю міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, кар’єрного просування,  втілення в життя амбітних планів і проектів.

 

З повагою

Державний секретар

Максим Немчинов  

 

 

версія для друку