МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483"

13.06.2019 | 12:38

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483»

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України на виконання частини третьої статті 62  Закону України «Про ринок електричної енергії».

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» розроблено з метою вдосконалення механізму покладення спеціальних обов’язків із забезпечення доступності електричної енергії для побутових споживачів, забезпечення гарантованого захисту споживачів в частині збереження тарифів на електроенергію для населення на діючому рівні.

 

 Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601,   м. Київ, вул. Хрещатик, 30;   е-mail: ivan.alekseev@mev.gov.ua

 

версія для друку