МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розширює співпрацю з Королівством Норвегія

03.06.2019 | 15:29

 

 

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулось перше засідання Українсько-норвезької робочої групи з питань ядерної захищеності, ядерної безпеки та аварійної готовності.

 

Співголовами робочої групи стали заступник Міністра Юлія Підкоморна та державний секретар Міністерства закордонних справ Норвегії Аудум Халворсен.

 

Україна та Норвегія спільно працюватимуть щодо зменшення ризику ядерних і радіаційних аварій та інцидентів і зменшення ризику радіоактивного забруднення, в тому числі за рахунок посилення режиму ядерної безпеки, нормативно-правової бази і можливостей органів, відповідальних за ядерну безпеку та захищеність, а також за рахунок сприяння розвитку людських ресурсів через освіту та навчання.

 

«Міненерговугілля має намір і надалі поглиблювати співпрацю з норвезькою стороною у галузі енергетики та розвивати двосторонні відносини»,- запевнила заступник Міністра.

 

Під час зустрічі виступили представники Міністерства закордонних справ, Держатомрегулювання, Держприкордонслужби, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України та ДП НАЕК «Енергоатом».

 

Юлія Підкоморна також висловила вдячність Уряду Королівства Норвегія за активну підтримку на шляху до реформування енергетичного сектору України та ефективну реалізацію вже започаткованих проектів.

 

версія для друку