МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

День ЄВРОПИ у Кропивницькому

20.05.2019 | 10:14

 

 

18 травня 2019 року заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко разом із представниками Міненерговугілля (Віталій Кушніров, Олександра Козловська, Катерина Бондар) взяли участь у урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Європи, відкритті обласного фестивалю «Єврофест-2019» та низці заходів у місті Кропивницькому.

 

На "Єврофест" завітали учні, студенти, лідери громадської думки, представники релігійних громад та національних діаспор області, представники влади, а також обласного фестивалю "Калиновий спів".

 

«Сьогодні ми у Кропивницькому – місті з цікавою історією та багатою культурною спадщиною, у центрі України, у самому серці Європи  під прапором ЄС гордо засвідчуємо: Україна – це ЄВРОПА! Україна поділяє не лише спільну історію але й цінності, дух та пріоритети з країнами Європейського Союзу і прагне стати повноцінним членом Європейського Союзу. Європа починається з кожного з нас. Нашої дружньої сім’ї, дому, чистого під’їзду, активного міста, успішного регіону, сильної та сучасної держави» - наголосила Наталія Бойко, вітаючи гостей заходу.

 

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції взяла участь у «Параді країн» та у відкритті роботи Європейського містечка та церемонії нагородження учасників обласного фестивалю «Єврофест-2019», керівників євроклубів.

 

Наталія Бойко підкреслила нові можливості на шляху європейської інтеграції нашої країни та побажала молодим талантам Кропивницького нових звершень.

 

«День Європи для нас означає набагато більше, оскільки для нас з Вами це не тільки символ започаткування нової успішної моделі співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, на сьогодні це наша мета, наш свідомий з Вами вибір бути членом усього цивілізованого європейського суспільства», - зазначила заступник Міністра з питань європейської інтеграції.

 

Також Наталія Бойко наголосила, що фестиваль «Єврофест–2019» у Кропивницькому (– місті, що зберігає європейську культурну традицію) – об’єднав мистецтво, творчість та проєвропейські громадські ініціативи і у цьому символічному Європейському містечку є місце для усіх, хто шанує європейські цінності, культурні надбання та національну самобутність Європи. Окремо Наталія Бойко зупинилась на питаннях розвитку енергетичної галузі.

 

«Виконання Україною Цілей сталого розвитку передбачає низку комплексних заходів з трансформації енергетичної галузі. Зокремазавдання із реформування енергетичної системи передбачають розширення та модернізацію інфраструктури для забезпечення надійного та сталого енергопостачання на основі впровадження інноваційних технологій; диверсифікацію постачання первинних енергетичних ресурсів; збільшення частки енергії з відновлюваних джерел у національному енергетичному балансі та підвищення енергоефективності економіки», - підкреслила заступник Міністра з питань європейської інтеграції.

 

Тому комплексна трансформація енергетичної галузі України є одним з ключових елементів досягнення сталого розвитку держави.

 

«Коли ми єдині думкою, коли ми єдині однією ціллю, ми зможемо разом побудувати набагато більше для кожного з нас, адже ми будуємо сильну Україну» - підсумувала Наталія Бойко.

 

 

версія для друку