МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Нагороджено учасників Всеукраїнського конкурсу "Молодь - енергетиці України 2018"

22.04.2019 | 18:00

 

 

Урочистий  захід з нагоди підбиття підсумків конкурсу проведено в актовій залу головного корпусу Національного технічного університету України  «Київський політехнічний університет  ім. І. Сікорського».

 

Цього року участь у конкурсі взяли 60 учасників. Серед них - студенти та аспіранти НТТУ «Київський політехнічний університет ім. І. Сікорського», інших вузів, а також працівники енергетичних підприємств України. Відзначено, що географія конкурсу розширюється, і в конкурсі беруть участь представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, вузів м. Чернігова та інших міст. Від Міненерговугілля переможців та учасників конкурсу привітала керівник експертної групи Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Леся Чиборак та зачитала привітання Міністра Ігоря Насалика.

«Системні реформи в енергетичній сфері, які впроваджуються згідно з Енергетичною стратегією України до 2035 року та Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом,  є можливістю реалізації для молодих енергетиків та вчених. Тому розраховуємо на ваш творчий потенціал», - йдеться у привітанні.  

 

Також Міністр зазначив, що енергетичній галузі потрібні фахівці, які мають нові знання, ідеї, прагнуть нових досліджень та здійснення реформ, та подякував Громадській організації «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики»,  Національному технічному університетові України «КПІ ім. Ігоря Сікорського, Науково-технічній спілці енергетиків та електротехніків України, Раді молодих енергетиків України, які докладають багато зусиль для організації та проведення конкурсу, відкриваючи нові таланти в енергетиці.

 

Проректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет  ім. І. Сікорського», д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки, проректор з науково-педагогічної роботи Петро Киричук, вітаючи учасників, підкреслив, що  університет відзначає 120 навчальний рік,  його випускники – знані в енергетиці люди, які є гордістю країни. Також висловив сподівання, що  охочих стати учасниками конкурсу надалі буде ще більше.

 

Від ветеранів енергетики привітав молодих науковців Герой України Семен Поташник.

 

Приємно було почути вітання молодих науковців. Зокрема, керівник ГО «Молодіжна енергетична спільнота» Рената Яресько  побажала оптимізму, щоб  молодь не виїжджала за кордон, а розвивала енергетику у своїй країні. 

 

Від КПІ ім. Сікорського  виступили професор кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій Ольга Черноусенко, доктор технічних наук, професор, академік Української академії наук Любов Кєсова, доктор технічних наук, професор Геннадій Варламов.

 

Ветерани енергетики поділилися спогадами про будівництво енергосистеми України та наголошували про престиж професії енергетика і  потребу постійного зростання фахового рівня.

 

У цьому році також вручено диплом №1100 учаснику конкурсів 2017, 2018 років, який виборов перше місце у 2017 та 2018 році, працівнику НАЕК «Енергоатом» Юрію Островському.

 

Нагороди переможцям конкурсу вручили Герой України Семен Поташник, професор кафедри НТУУ «КПІ» Любов  Кєсова, перший заступник голови правління всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська рада ветеранів праці енергетики» Зоя  Томаш

(список за посиланням

 http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/doccatalog/document?id=245361970).

 

Віднині - стартував новий  етап Всеукраїнського конкурсу – «Молодь - енергетиці України 2019».

 

 

версія для друку