МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Спілкування з молоддю - важлива складова комунікацій з питань енергетики

25.04.2019 | 17:22

 

 

Фахівці Міененерговугілля провели зустріч із старшокласниками Київської загальноосвітньої школи № 186. Ознайомили із діяльністю Міненерговугілля та напрямками реформ,  спрямованими на досягнення ключової мети – інтеграції енергосистеми України до європейської енергосистеми.

 

Під час заходу в ігровій формі змоделювали енергосистему України, визначили години навантаження на енергосистему, ознайомилися із електростанціями, які працюють в Україні.

 

Державний експерт Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції  Олена Іванова виступила з презентацією щодо виконання Міністерством завдань з євроінтеграції та можливостей, які відкриває Угода про асоціацію  між Україною та Європейським Союзом.

 

Учні  також переглянули відеоролики про роботу електростанцій, що дало можливість зрозуміти вимоги до професії енергетика та потребу у вивченні базових наук та подальшому застосуванні знань.

 

Представники Міненерговугілля запросили школярів до участі в конкурсі наукових робіт «Молодь – енергетиці України» та подарували на згадку книгу «Енергетика України: сьогодення та майбутнє».

 

Це вже друга зустріч в рамках виконання Плану заходів Міненерговугілля на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері євроінтеграції на 2018-2021 роки.

 

версія для друку