МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Делегація представники центральних органів виконавчої влади відвідала прормисловий майданчик ЧАЕС

19.04.2019 | 17:36

 

 

 

Сьогодні державний секретар Міненерговугілля Максим Немчинов у складі делегації представники міністерств, центральних органів виконавчої влади та керівництва Секретаріату Кабінету Міністрів України з робочою поїздкою відвідав промисловий майданчик Чорнобильської АЕС.

 

Учасники делегації відвідали будівельний майданчик сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2), яке призначене для приймання, підготовки до зберігання та зберігання протягом 100 років відпрацьованих тепловидільних збірок (ядерного палива), накопичених під час експлуатації ЧАЕС.

 

Також ознайомилися з ходом робіт із підготовки СВЯП-2 до «гарячих» випробувань, побували у приміщеннях приймання вагона-контейнера та підготовки палива до зберігання.

 

Після огляду сховища учасники візиту відвідали новий безпечний конфайнмент, де на власні очі побачили панораму об'єкта «Укриття».

 

У рамках робочої поїздки представники органів виконавчої влади також відвідали місто Прип'ять, об'єкт «Чорнобиль-2» та Димерську районну лікарню, реконструкція якої відбувається коштом коштів Державного фонду регіонального розвитку.

 

Більш докладно можна ознайомитися за посиланням

https://chnpp.gov.ua/ua/infotsentr/novyny/5289-chaes-vidvidali-predstavniki-tsentralnikh-organiv-vikonavchoji-vladi

 

версія для друку