МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку виведення з експлуатації магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки"

11.04.2019 | 16:23

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту  постанови Кабінету Міністрів України
«Про внесення змін до Порядку виведення з експлуатації магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки»

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку виведення з експлуатації магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Нормативно-правова база», підрозділ «Регуляторні акти», папка «Проекти регуляторних актів».

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку виведення з експлуатації магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки» розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України відповідно до статті 42 Закону України «Про нафту і газ».

 

Основною метою та завданням прийняття постанови є врегулювання питання щодо вдосконалення порядку виведення з експлуатації непридатних магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки та уточнення переліку документів, необхідних для погодження виведення з експлуатації магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки.

 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30;   е-mail: tatiana.volovich@mev.gov.ua.

 

версія для друку