МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Підтримка діалогу з молоддю сприяє розумінню євроінтеграційних завдань в енергетиці

10.04.2019 | 20:06

 

 

Представники Міненерговугілля провели зустріч із старшокласниками однієї із київських шкіл та ознайомили з напрямками роботи щодо євроінтеграції в енергетичному секторі.

 

Захід проведено на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері європейської інтеграції на 2018 -2021 роки, затвердженої  розпорядженням Уряду від 25 квітня 2018 р. № 272-р.

 

Перед школярами виступила державний експерт Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Олена Іванова та  розповіла про завдання, які виконує Міненерговугілля у контексті взятих зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Акцентувавши, що ключовою метою євроінтеграційного вектору в галузі енергетики є повноцінна інтеграція з ЄС, зокрема здійснення заходів для об’єднання енергетичної системи України до європейської енергосистеми ENTSO-E та – з європейською мережою операторів газотранспортних систем ENTSO-G, які є складовими забезпечення інтеграції енергетичних ринків України до Європейського Союзу.

 

Учні мали змогу переглянути  презентацію про євроінтеграцію в енергетичному секторі, відеоролики  про роботу підприємств ПЕК, зрозуміти завдання Третього енергопакету ЄС. Крім того, позмагалися, відповідаючи на запитання вікторини на тему енергетики та отримали призи. 

 

Також учні переглянули відеоролик про переваги євроінтеграції та можливості, які надає Угода про асоціацію між Україною та ЄС.

 

Захід проведено в інтерактивній формі. Учні підготували пропозиції, які на їх думку, мають сприяти прискоренню реформ в енергетиці. Зокрема, серед пропозицій – збільшувати  частку відновлюваних джерел енергії, проводити акції з метою збереження довкілля тощо.

 

Нагадаємо, минулого року в рамках Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» спільно з ГО «Молодіжна енергетична спільнота» проведено енергоквест для студентської молоді «Місто енергії». Також щороку за сприяння Міненерговугілля проводиться конкурс молодих науковців «Молодь – енергетиці України.

 

 

версія для друку