МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Україна працює над розширенням стратегічного співробітництва із Німеччиною у сфері енергетики

10.04.2019 | 14:49

 

 

Про це зазначила заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко під час зустрічі з головою комітету Бундестагу з енергетики та економіки Клаусом Ернстом.

«Німеччина одна з перших країн, яка почала активну допомогу Україні в рамках інтеграції до енергосистеми континентальної Європи», – зауважила заступник Міністра. Разом з цим, Наталія Бойко наголосила стосовно важливості протидії будівництву газопроводу «Північний потік – 2», який є геополітичною загрозою для енергетичної безпеки регіону та збереження ролі України як стратегічної транзитної країни для постачання газу, яка забезпечує доступні, безпечні і стабільні постачання до ЄС.

Також в зустрічі взяли участь Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, т.в.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук та Заступник директора

ДП «НЕК «Укренерго» з комунікацій та міжнародного співробітництва Михайло Бно-Айріян.

Заступник Міністра поінформувала стосовно останніх змін в реформації енергетичного сектору, зокрема щодо прогресу створення повноцінних енергетичних ринків відповідно до стандартів ЄС.

Також, в ході зустрічі, обговорено можливість розширення двостороннього співробітництва шляхом започаткування стратегічного партнерства у сфері енергетики між Україною та Німеччиною.

 

 

 

версія для друку