МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

У рамках "Berlin Energy Transition Dialogue 2019" обговорили актуальні питання українсько-турецького співробітництва

10.04.2019 | 10:30

 

 

У рамках конференції «Berlin Energy Transition Dialogue 2019» у м. Берлін відбулась двостороння зустріч заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграцій Наталії Бойко з заступником Міністра енергетики та природних ресурсів Турецької Республіки Альпарсланом Байрактаром.

 

«З огляду на зацікавленість України та Туреччини у диверсифікації маршрутів та джерел постачань енергоресурсів очевидною є необхідність пошуку точок дотику між інтересами наших держав», – зауважила під час зустрічі Н. Бойко.

 

Також сторонами обговорено прогрес досягнутий за результатами засідання україно-турецької Робочої групи з питань енергетики, що відбулось у березні 2017 року. Наталія Бойко, як співголова Робочої групи, зауважила на ефективності такого механізму співробітництва та запропонувала провести наступне засідання цього року у м. Києві.

 

Разом з цим, Н. Бойко підкреслила важливість українсько-турецького співробітництва для зміцнення енергетичної безпеки в Чорноморському регіоні.

 

версія для друку