МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Києві проходить IX Міжнародна науково-практична конференція з культури безпеки на АЕС

09.04.2019 | 15:23

 

 

Сьогодні, 9 квітня,  розпочалась IX Міжнародна науково-практична конференція з культури безпеки на АЕС.

 

Конференція триває 9-10 квітня з метою обговорення питань, пов'язаних із впровадженням і вдосконаленням принципів культури безпеки під час експлуатації енергоблоків атомних електростанцій, оцінка поточного рівня культури безпеки на АЕС, підведення підсумків діяльності з розвитку культури безпеки на АЕС.

 

У заході беруть участь понад 180 представників галузі: НАЕК «Енергоатом», представники атомних електростанції України, Державної інспекції ядерного регулювання України, державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки», київського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Енергопроект», науково-дослідних і проектно-конструкторських організацій з Європи та України, представники атомної галузі з Болгарії, Чехії, Угорщини, Словаччини, Росії, Іспанії, Франції та інших країн.

 

Від Міненерговугілля участь у заході беруть представники Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Світлана Кульчицька та Олена Рубанова.

 

Серед тем, які заплановані цього року до обговорення під час тематичних дискусій, - аналіз і оцінка стану, тенденції розвитку культури безпеки,  вдосконалення організації і процесів управління, пов’язаних з безпекою АЕС; управління персоналом, вплив людського чинника на безпеку АЕС; міжнародний досвід і проекти з вдосконалення процесів управління, пов'язаних з безпекою АЕС; розвиток законодавчого і нормативного забезпечення функціонування системи управління і формування культури безпеки на АЕС.

 

Програма заходу також передбачає проведення тематичних сесійних засідань. Під час конференції представники країн-учасниць мають можливість обмінятися досвідом впровадження культури безпеки під час експлуатації АЕС, інформацією з оцінки поточного рівня культури безпеки на АЕС тощо.

 

Презентації можна переглянути за посиланням

http://www.energoatom.com.ua/ua/safety-15/news-23/p/prezentacii_do_ix_miznarodnoi_naukovo_prakticnoi_konferencii_z_kul_turi_bezpeki_na_aes_9_10_kvitna_2019_roku-44887?fbclid=IwAR2Po4kmcc-YTSfrOmFX9muIuVpUl5bSBQqFCotp_45sMjYEFnuBLvd89VI

 

 

 

 

версія для друку