МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фахівці-атомники допомагають старшокласникам готуватися до конкурсу рефератів

28.01.2019 | 09:28

 

 

У рамках підготовки до щорічного Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ» фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) ВП ЮУАЕС  спільно з молодими активістами Українського ядерного товариства провели для старшокласників екскурсію об’єктами атомної станції.

Захід організовано для учасників проекту «Nuclear education», які планують взяти участь у конкурсі. «До підготовки рефератів майбутні конкурсанти поставились дуже серйозно. Для якнайглибшого розкриття тем майбутніх робіт вони виявили бажання ознайомитися з роботою атомної станції, так би мовити, зсередини. З цією метою було організовано цільову екскурсію, - розповідає завідувачка сектором роботи з молоддю та школярами УІГЗ Олена Болотських. - На кожному з відвіданих станційних об’єктів вони задавали питання. І головне, отримали на них вичерпні відповіді спеціалістів». 

Южноукраїнські старшокласники 23 січня побували в машинній залі енергоблока №3 ЮУАЕС, на дизель-генераторній станції, майданчику автотрансформаторів, відкритому розподільчому пристрої 330 кВ, оглянули підвідний та відвідний канали Ташлицького ставка-охолоджувача та інші об’єкти атомної станції.

 

версія для друку