МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергоблок №2 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі для проведення планового ремонту

19.03.2019 | 15:02

 

 

19 березня 2019 року о 01:57 енергоблок №2 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі для проведення капітального планово-попереджувального ремонту тривалістю 107 діб.

 

До виконання заплановано низку капітальних та поточних ремонтів, експлуатаційний контроль металу, технічне опосвідчення та випробування заздалегідь визначеного обладнання.

 

У переліку реконструктивних робіт – заходи Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки, а також адаптація перевантажувальної машини при впровадженні ядерного палива Westinghouse (TBC-WR) і технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом з використанням контейнерів Holtec.

 

Перший і третій енергоблоки Южно-Української АЕС працюють без зауважень у заданому режимі.

 

Радіаційній фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС перебуває на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

 

 

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

 

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

 

версія для друку