МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Фахівці Міненерговугілля та проекту USAID "Енергетична безпека" визначили завдання щодо підтримки реформи державного управління

27.03.2019 | 16:10

 

 

У Міненерговугілля  під головуванням державного секретаря Максима Немчинова проведено робочу зустріч з представниками проекту USAID «Енергетична безпека».

 

Учасники обговорили актуальні питання реалізації проекту USAID «Енергетична безпека» в частині  розвитку персоналу.

 

Максим Немчинов підкреслив ефективність співпраці з USAID та повідомив про нагальні потреби Міністерства у наданні технічної допомоги. Зокрема, це проведення якісного функціонального аудиту, впровадження системи управління якістю, яка охоплюватиме і процеси прийняття рішень, і  відстеження їх ефективності.  Також державний секретар зауважив, що в процесі реформування державного управління Міненерговугілля  має стати оновленим, сучасним  державним органом, який позбудеться функцій з управління державними підприємствами. За результатами функціонального обстеження  будуть визначені чіткі функції, спрямовані на формування та реалізацію державної політики в енергетичній сфері.  Також  важливою є робота з персоналом.

 

«Наше завданнястворити умови для залучення якісного персоналу та мотивувати до роботи в Міністерстві», - підкреслив Максим Немчинов.

 

Представники проекту «Енергетична безпека» ознайомили з підходами до реалізації завдань та кроками, які  заплановані в межах проекту за результатами попередньої зустрічі. Це допомога у стратегічному плануванні, огляд найкращих практик в організації роботи, моделей розвитку людського потенціалу,  налагодження внутрішніх комунікацій та підвищення мотивації і стимулювання, моделювання компетенцій, які дозволять визначити ширину потреби у подальшому навчанні персоналу тощо.

 

Обговорюючи питання тренінгових програм,  домовилися щодо планування диференційованих тренінгів за різними рівнями та напрямками роботи, вузькоспеціалізоване, короткострокове та довгострокове навчання, проведення тренінгів для фахівців, які  тільки розпочинають роботу в Міністерстві.    

 

У зустрічі взяли керівник напрямку HICD USAID Проекту енергетичної безпеки Сюзан Бонд, заступник керівника Проекту USAID «Енергетична безпека» Сергій Горбачов  та Фахівець з енергетичних питань Орина Фічова. Учасники зустрічі з української сторони -  Максим Пишний, державний експерт експертної групи з питань забезпечення перспективного розвитку Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції; Ірина Ковальова, начальник Управління по роботі з персоналом, Оксана Баглай, начальник відділу моніторингу ризикових ситуацій Департаменту внутрішнього аудиту; Тетяна Баєва, начальник відділу регуляторної та міжнародно-правової діяльності Департаменту правового забезпечення.

 

 

 

версія для друку