МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Інформація для керівників підприємств, установ та організацій Міненерговугілля. Щорічний міжнародний виставковий захід "MiningWorld Ukraine", присвячений вугільній та гірничодобувній промисловості, змінює місце проведення і стає ближче до розташування більшості підприємств вугільної галузі.

27.03.2019 | 11:44

 

 

Щорічний міжнародний виставковий захід «MiningWorld Ukraine», присвячений вугільній та гірничодобувній промисловості, змінює місце проведення і стає ближче до розташування більшості підприємств вугільної галузі.

 

Виставка «MiningWorld Ukraine 2019»  відбудеться у період з 8 по 10 жовтня 2019 року у м. Запоріжжя в сучасному виставковому центрі  «Козак - Палац».

 

На виставці буде представлено сучасну техніку, обладнання та технології для видобутку вугілля та корисних копалин від відомих українських та світових виробників. Організатор виставки ― українська виставкова компанія ДП «Прем’єр Експо» (www.pe.com.ua).

 

Виставка надасть можливість ознайомитись з інноваційними рішеннями, запровадження яких сприятиме покращенню стану вітчизняного вуглевидобутку та дозволить більш ефективно використовувати кошти для закупівлі гірничошахтного обладнання, адже питання економічної ефективності набувають особливої ваги у складній ситуації реформування та  перебудови  виробничої  структури  галузі.

 

Основні напрями та розділи виставки:

- обладнання та технології для пошуку, видобутку, збагачення та переробки корисних копалин;

- бурова, прохідницька техніка, дробильно-сортувальне обладнання;

- гірниче машинобудування;

- спеціальна та кар’єрна техніка;

- насосне, компресорне обладнання, гідравліка;

- системи автоматизації гірничих процесів;

- машини та обладнання для транспортування корисних копалин;         

- комплектуючі, запчастини, матеріали, гумотехнічні вироби, спецшини, мастила, рідини;

- обладнання та засоби для забезпечення безпеки гірничих робіт;

- будівельні технології у гірничій справі

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України  офіційно підтримує Міжнародну виставку «MiningWorld Ukraine 2019» та запрошує Вас взяти участь у виставкових заходах та науково-практичній конференції  з актуальних питань вугільної галузі у рамках ділової програми виставки.

 

Участь у «MiningWorld Ukraine 2019» сприятиме налагодженню ділових контактів та зміцненню позицій на сучасному ринку обладнання, техніки та технологій для вугільної і гірничодобувної галузі, отриманню найбільш повної загальногалузевої інформації щодо впровадження гірничого обладнання  та технологій.

 

З питань участі у виставкових заходах «MiningWorld Ukraine 2018» звертатись за телефоном: +38 044 496 86 45 (вн. 254) (ДП «Прем’єр Експо»),  e-mail: Y.Ershov@pe.com.ua,  http://miningworld.com.ua/

 

версія для друку