МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Міністр Ігор Насалик взяв участь у робочій поїздці Президента України Петра Порошенка на Хмельниччину та Рівненщину

18.03.2019 | 21:00

 

 

На Хмельницькій АЕС  Міністр Ігор Насалик та президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашківський  взяли  участь у нараді, проведеній  під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку й торгівлі  Степана Кубіва,  з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки.

 

 «Вибір місця нашої зустрічі саме на Хмельницькій АЕС є невипадковим. Адже тут знаходяться на старті ще два надважливих проекти для енергетичної безпеки та розвитку нашої держави. Перший – Енергетичний міст «Україна – ЄС» та другий проект – добудова 3 та  4 енергоблоків Хмельницької АЕС», - зауважив Петро Порошенко.

 

Також Глава Держави  підкреслив, що цей проект дозволить в перспективі здійснити інтеграцію Об’єднаної енергетичної системи України до європейської мережі ENTSO-E. «Хмельницька АЕС стане пілотною в такій інтеграції, а отриманий внаслідок реалізації проекту унікальний досвід дозволить якнайшвидше об’єднати українську та європейську енергосистеми», - додав він.

 

Президент України зазначив, що українська влада має чіткі перспективи на найближчі два-три роки для українських атомників.

 

«Ми доб’ємося енергетичної незалежності держави у газовій сфері,  у сфері ядерної енергетики. Ми вже в цьому напрямку зробили великі кроки. Наша потужна і безпечна атомна енергетика вийде на нові технологічні і економічні рубежі», - підсумував він.

 

Більш докладно про це

https://www.president.gov.ua/news/energetichnij-mist-ukrayina-yes-ye-geopolitichnoyu-protivago-53962

 

 

версія для друку