МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Високо ціную відповідальність і фаховість жінок, які працюють в енергетичній сфері - Міністр Ігор Насалик

07.03.2019 | 15:00

 

 

Вітаючи колектив із Міжнародним жіночим днем, Міністр Ігор Насалик відзначив вагомий внесок працівників усіх підрозділів, енергетичних компаній та підприємств, серед яких значна частина жінок, у розвиток паливно-енергетичного комплексу та забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду. Також подякував за постійну підтримку в забезпеченні сталого функціонування енергетичного сектору та виконанні поставлених завдань.

 

Міністр наголосив, що дотримання ґендерної політики передбачає створення на роботі можливостей для реалізації найкращих ділових та професійних якостей, рівних умов праці для жінок та поваги в колективі.

 

«Надзвичайно задоволений роботою жінок енергетичного сектору, зокрема й нашого Міністерства, які взяли на свої плечі максимум складних рішень», - наголосив Міністр та зауважив, що ставлення до жінки не може бути одноденнимпотрібно робити все, щоб усі без винятку отримували задоволення від своєї професійної діяльності.

 

Ігор Насалик підкреслив націленість Міненерговугілля на виконання Енергетичної стратегії України та розроблення нормативно-правової бази, що є ключовими завданнями формування політики в енергетичній сфері, та висловив сподівання, що й надалі жінки в енергетиці демонструватимуть професійний підхід та високу ефективність роботи.

 

Привітали жіночу частину колективу заступник Міністра Михайло Близнюк, державний секретар Максим Немчинов.

 

Також з нагоди свята вручено відомчі заохочувальні відзнаки.

 

версія для друку