МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Втілення рекомендацій та висновків ОЕСР щодо впровадження стандартів та керівних принципів із корпоративного управління державними підприємствами мають вагоме значення з точки зору вдосконалення управління нафтогазовим сектором та стратегічно важливим, як для енергетичної галузі так і для економіки, ДП НАК "Нафтогаз України" - наголосила Н. Бойко

15.02.2019 | 12:53

14 лютого 2019 року заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко взяла участь у широкому обговоренні презентації, яка відбулась у Клубі Кабінету Міністрів України, щодо заключного Звіту ОЕСР «Оцінка ОЕСР реформи державних підприємств у секторі вуглеводнів України».

 

У своєму виступі Наталія Бойко висловила вдячність та відзначила суттєвий внесок у комплексний підхід місії ОЕСР у просуванні реформи корпоративного управління в державних компаніях з видобування вуглеводнів. «Напрацьовані висновки у Звіті, без сумніву, привнесуть найкращу передову практику та світові стандарти для формування Державної політики у зазначеному напрямі», – підкреслила Н. Бойко.

 

«Успішна співпраця та правильно скоординована спільна робота Уряду з наглядовою Радою та менеджментом НАК «Нафтогаз України» матиме позитивний вплив на результати фінансової діяльності та показники Звітності Компанії щодо комерційної роботи», – підсумувала заступник Міністра з питань європейської інтеграції.

 

Окремо та у контексті огляду зазначеного Звіту ОЕСР Наталія Бойко зупинилася на питанні щодо проведеної та запланованої роботи у реформуванні ринку природного газу, яка здійснюється відповідно до взятих міжнародних зобов’язань.

 

Також заступник Міністра з питань європейської інтеграції приділила увагу питанню щодо поточної ситуації у контексті проведення «анбандлінгу» НАК «Нафтогаз України» (процесу відділення функції оператора ГТС), зокрема питанню роботи наглядових рад НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Магістральні газопроводи України», які наразі співпрацюють у межах підписаного Меморандуму про спільну скоординовану діяльність з метою реалізації відокремлення оператора ГТС та відповідної Дорожньої карти дій.

 

Довідково: Проект впроваджується ОЕСР за фінансової підтримки Уряду Королівства Норвегії.

 

 

версія для друку