МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

У Дніпрі відбулася нарада щодо роботи підприємств атомно-промислового комплексу регіону

13.02.2019 | 17:40

 

 

13 лютого 2019 року в Дніпропетровській облдержадміністрації за участю заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості Юлії Підкоморної проведено робочу нараду щодо основних показників роботи підприємств атомно-промислового комплексу, які належать до сфери управління Міненерговугілля, та їх співпрацю з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування Дніпропетровської області.

 

Участь у нараді взяли голова Державної інспекції ядерного регулювання Григорій Плачков, генеральний директор ДК «Ядерне Паливо» Сергій Дробот, фахівці Міненерговугілля та представники  ДП «СхідГЗК», ВП «ДХЗ», ДП «Смоли», ДП «38 ВІТЧ», ДП «Бар'єр».

 

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юлія Підкоморна зазначила, що особлива увага Міністерства приділяється роботі і функціонуванню підприємств атомно-промислового комплексу та реалізації проектів у 2019 році.

 

Юлія Підкоморна та керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації зупинились на роботі кожного з підприємств атомно-промислового комплексу, які розташовані на території Дніпропетровської області.

 

Учасники наради обговорили перспективи роботи ДП «СхідГЗК», що має статус стратегічно важливого підприємства для економіки та енергетичної безпеки України, та ініціативи щодо реалізації інвестиційних проектів з метою подальшого розвитку підприємства.  

 

 

версія для друку