МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля та USAID визначили подальші кроки щодо впровадження проекту "Енергетична безпека"

05.02.2019 | 10:21

 

 

4 лютого 2019 року відбулася зустріч з представниками Проекту «Енергетична безпека», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та компанії Tetra Tech ES, Inc. (Tetra Tech), яка є виконавцем Проекту.

 

У ході зустрічі обговорено перспективи та подальші кроки у реалізації Проекту та заплановано наступні ключові зустрічі, включаючи подальше засідання Наглядового комітету Проекту.

 

Основними завданнями проекту «Енергетична безпека» є підтримка у реформуванні та розвитку конкурентоспроможного енергетичного ринку, включаючи розробку моделей енергетичного ринку для ринків газу, електроенергії і теплової енергії, створення сприятливого законодавчого та політичного середовища, збільшення технічного потенціалу, розвитку людського та інституційного потенціалу, розвитку державно-приватного діалогу та поширення інформації, розробку навчальних програм у сфері енергетики тощо.

 

Очікується, що за результатами виконання Проекту будуть створені умови та нормативно-правові засади для реформування енергетичного сектору, виконання міжнародних зобов’язань та посилення енергетичної безпеки України.

 

Участь у зустрічі взяли Сукру Богут (Sukru Bogut), старший Радник з питань енергетики, Управління економічного зростання, місії USAID, Посольство США; Майкл Хейні (Michael Hajny), керівник проекту USAID «Енергетична безпека»; Фархад Гауссі (Farhad Ghaussi), директор, Офіс економічного розвитку; Джон Херріс (Jonh Harris), офіцер з енергетичного ринку.

 

З української сторони участь у зустрічі взяли Микола Яковенко, Державний експерт Експертної групи з питань стратегічного планування, інформаційно-аналітичного моніторингу, оцінки впливів та підготовки звітності Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції та Олексій Гладкий, заступник начальника Управління – начальник відділу двостороннього співробітництва та міжнародних договорів Управління міжнародного співробітництва.

 

 

версія для друку