МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення Наказу Міненерговугілля України "Про затвердження Положення щодо забезпечення операційної безпеки ОЕС України в частині організації протиаварійної роботи в електроенергетиці"

15.01.2019 | 12:28

 

Повідомлення про оприлюднення

 

наказу Міненерговугілля України

«Про затвердження Положення щодо забезпечення операційної безпеки ОЕС України в частині організації протиаварійної роботи в електроенергетиці»

 

Проект наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Положення щодо забезпечення операційної безпеки ОЕС України в частині організації протиаварійної роботи в електроенергетиці» підготовлено з метою створення відповідно до законодавства порядку планування, підготовки, складання та проведення протиаварійної роботи для визначення відповідної системи безпечної і надійної експлуатації об’єктів електроенергетики, підвищення їх екологічної безпеки.

 

Досягнення поставленої мети вирішується за рахунок підвищення якості планування, підготовки, складання та проведення протиаварійної роботи на підприємствах електроенергетичної галузі.

 

Перегляд Положення виконано з урахуванням досвіду експлуатації та вимог існуючих національних стандартів у частині паралельної роботи електричних станцій та енергосистем у складі ОЕС України.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30; е-mail: andrey.kovalchuk@mev.gov.ua

 

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; e- mail: mail@dkrp.gov.ua

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет mev.kmu.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

1. Проект наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Положення щодо забезпечення операційної безпеки ОЕС України в частині організації протиаварійної роботи в електроенергетиці»

2. Пояснювальна записка до проекту наказу.

3. Аналіз регуляторного впливу проекту наказу.

 

версія для друку