МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Насалика Ігоря Степановича із Днем Соборності України

22.01.2019 | 10:45

 

 

Дорогі співвітчизники!

 

Від щирого серця Вітаю Вас із Днем Соборності України!

 

 

Наша Україна своєю працею, послідовним утвердженням демократичних принципів, кроками в напрямку європейської інтеграції щоденно  зміцнює незалежність, яку виборола в непростих випробуваннях.

 

Об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року стало підсумком боротьби українців за єдину Україну і початком її нової історії. Шлях від Акта злуки на Софійському майдані до європейського вибору на майдані Незалежності є  спільною волею всіх українців.

 

Це свято вкотре нагадує нам про глибоке коріння нашого народу, величну історію, утверджує, що ми – єдиний і  сильний  великий народ.

 

Без сумніву, трудові здобутки та найкращі культурні традиції і  Заходу, і Сходу, і Півночі, і Півдня нашої України є нашою гордістю і щоденно відкриваються світові. Ми заново прочитуємо історію, яка сторіччями приховувалася і перекручувалася, ми відкриваємо забуті імена геніальних вчених, винахідників, письменників,  борців за свободу і незалежність нашої країни.

 

Взірцем єднання, взаємної підтримки є робота Об’єднаної енергосистема нашої країни. Наші послідовні кроки щодо інтеграції до європейської енергосистеми є вагомим внеском у зміцнення незалежності України.

 

Без сумніву, прагнення мирної праці, бажання досягти європейського рівня розвитку є  запорукою добробуту і щастя всього українського народу.

 

Бажаю добра і  щасливого життя в соборній Україні!

 

Міністр                                       Ігор Насалик

 

версія для друку