МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергоатом отримав перше місце серед державних компаній за Індексом прозорості

27.12.2018 | 11:22

 

 

НАЕК «Енергоатом» посіла третє місце серед підприємств України за індексом прозорості  та перше місце серед державних підприємств, отримавши 73 бали зі 100 можливих.

 

Такі результати були представлені у досліджені «Індекс прозорості сайтів українських компаній – 2017», який було підготовлено Центром «Розвиток КСВ» в рамках проекту «Розбудова потенціалу Національного контактного пункту з відповідальної бізнес-поведінки», що реалізується за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні. Дослідження висвітлює основні напрями прозорості сайтів та висвітлення інформації з відповідальної поведінки ТОП-100 компаній в Україні, в тому числі багатонаціональних компаній. Серед ТОП-10 – 3 державні підприємства, лідером яких є НАЕК «Енергоатом».

 

Оцінювання рівня розкриття інформації з КСВ на веб-сайтах компаній здійснювалось за чотирма критеріями: «Зміст», «Звітність з корпоративної соціальної відповідальності», «Навігація» та «Доступність». За категорією «Звітність» − нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» увійшов у п’ятірку звітів, які відповідають стандарту GRI 4.0 та містять інформацію про виконання Цілей сталого розвитку. У категорії «Зміст» Компанія посіла друге місце з 44 балами із 50 за рівнем розкриття інформації з КСВ-політики та її результатів.

 

Довідка. Індекс прозорості сайтів українських компаній − ініціатива Центру «Розвиток КСВ», яка реалізується з 2011 р. Оцінюється рівень розкриття інформації з корпоративної соціальної відповідальності на сайті компанії. Методика оцінювання була розроблена компанією Beyond Business (Ізраїль) у співпраці з Центром «Розвиток КСВ», а в останні роки була доповнена.

 

Так, доповненням 2017 року стала інтеграція Цілей сталого розвитку. Бали отримує як інформація щодо політики з КСВ, так і висвітлення результатів її впровадження за результатами року за всіма аспектами КСВ – управління, чесні операційні практики, права людини і трудові практики, захист довкілля, відповідальне споживання та відносини з громадою. Крім того, оцінювалися нефінансові звіти компаній, розміщенні на корпоративних сайтах, навігація сайтів та доступність розміщення інформації з КСВ. Учасниками оцінювання стали компанії відповідно до ТОП-100 найбільших платників податків в Україні у 2017 р. за даними Державної фіскальної служби та ТОП 10 найбільш прозорих кампаній відповідно до минулорічного Індексу прозорості.

 

http://www.energoatom.com.ua/ua/press_centr-19/novini_kompanii-20/p/energoatom_otrimav_perse_misce_sered_derzavnih_kompanij_za_indeksom_prozorosti-7130?fbclid=IwAR1vmjda6vH3U4RcJGlT8YqJ5XGlXdPrV6ngp_IYr_DH8bgdDXO-YKcn6VQ

 

версія для друку