МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністерство має відчувати світові тенденції розвитку енергетики і враховувати їх у стратегічному плануванні - Міністр Ігор Насалик

22.12.2018 | 16:44

 

 

Вітаючи колег з професійним святом – Днем енергетика України, Міністр окреслив пріоритети майбутньої роботи Міненерговугілля та розвитку галузі в цілому. Зазначив про необхідність уваги до енергетичної галузі з боку Уряду, адже енергетика є основою економіки. Також звернув особливу увагу на розвиток галузевої науки. 

 

«Україна має і ресурси, і високопрофесійних фахівців, які здатні розробити нові технології», - підкреслив Міністр.

 

Привітали фахівців Міністерства і заступники Міністра. Перший заступник Міністра Тетяна Максимець побажала працівникам Міністерства виваженості та легкості прийняття рішень, уміння брати на себе відповідальність. Нових успіхів у виконанні планів і завдань побажав колегам заступник Міністра Анатолій Корзун. Важливість злагодженої спільної роботи підкреслив заступник Міністра Михайло Близнюк.  Привітав присутніх і державний секретар Максим Немчинов, побажав колективу успішної роботи та   святкового настрою. Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко відзначила, що кожен із фахівців галузі робить велику справу, побажала внутрішньої енергії та жаги змін, руху вперед у розвитку енергетичної галузі.

 

Ігор Насалик, звертаючись до колег,  акцентував на важливості впровадження реформ та зосередження роботи міністерства на завданнях з формування  енергетичної політики. Особливо відзначив результативність роботи заступників Міністра, Директорату енергетичних ринків (Генеральний директор Ольга Буславець), Департаменту корпоративних та майнових відносин (директор департаменту Валентина Кальніченко) та інших.  Також подякував усім фахівцям за роботу та побажав використати повною мірою потенціал для виконання поставлених завдань.

 

З нагоди свята найкращим фахівцям вручено відомчі заохочувальні відзнаки.

 

версія для друку