МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Привітання Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика з професійним святом - Днем енергетика України

22.12.2018 | 10:35

 

 

Шановні колеги!

 

Щиро вітаю з Днем енергетика України!

 

 

 

Енергетична галузь України, яка має міцну і надійну основу, витримала випробування часом і уміло реагує на виклики сьогодення. І ключовою ланкою її  запасу міцності є, безперечно, люди, талановиті фахівці, з якими Об’єднана енергосистема України модернізується, трансформується, інтегрується  і продовжує повною мірою забезпечувати споживачів електроенергією та теплом.

 

Протягом останніх років енергетикам довелося працювати в умовах імплементації нового законодавства,  диверсифікації постачання  газу, антрациту та ядерного палива,  переобладнання енергоблоків ТЕС на спалювання вугілля газової групи, вирішення питань розрахунків за енергоносії, наполегливої роботи над збільшенням видобутку енергоресурсів та зменшення енергетичної залежності, будівництва нових підстанцій, Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, Дністровської ГАЕС та інших  вкрай важливих для енергосистеми об’єктів. Одна з найголовніших наших  цілей – енергетична незалежність.

 

Спільними зусиллями ми впоралися, і жодного разу не стояло питання про відключення електроенергії споживачам чи перебої з постачанням енергоресурсів.  Ми з честю виконали зобов’язання перед країнами ЄС щодо постачання газу у березні цього року, довели, що  Україна – надійний транзитер. Ми й надалі продовжуємо  надійно постачати газ до європейських країн.

 

Енергетика України – це мережа наукових закладів, це багаті родовища і потужна ГТС, це розгалужені мережі і сучасні генеруючі підприємства, які впроваджують високотехнічні рішення наших інженерів. Кожен із енергетиків – це опора і гордість країни. Саме тому ми маємо  безліч іноземних партнерів, з якими працюємо нарівні, обмінюємося досвідом,  створюємо умови для інвесторів,  впроваджуємо відновлювані джерела енергії  і  дбаємо про зменшення впливу на довкілля.

 

Енергетична галузь України, без сумніву, є  ключовою складовою економіки країни і  має широкі перспективи. Оптимізм, професійність,  відповідальність, любов до своєї справи  кожного – це запорука нашого успіху.

З нагоди свята зичу вам, шановні колеги, миру,  добра і щастя, нових досягнень у праці, злагоди і тепла в родинах.

 

 

 

З повагою

 

Міністр                                                                                                                     Ігор Насалик

 

версія для друку