МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Відбулося Третє засідання українсько-іспанської змішаної міжурядової комісії з економічного і промислового співробітництва

21.12.2018 | 19:38

 

19 грудня 2018 року у м. Мадрид відбулося Третє засідання українсько-іспанської змішаної міжурядової комісії з економічного і промислового співробітництва, у якому взяла участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

 

У рамках пленарного засідання Комісії обговорено питання співробітництва у сфері відновлюваних джерел енергії та інтеграції українських енергетичних ринків до європейських.

 

«Інтеграція ринків газу та електроенергії до ринків ЄС є однозначним пріоритетом, зокрема підвищення надійності функціонування енергетичних систем, підвищення рівня екологічної та енергетичної безпеки, надійності постачання енергії та диверсифікації джерел енергопостачання», – зазначила Наталія Бойко у виступі.

 

Також іспанську сторону поінформовано щодо останніх законодавчих тенденцій щодо регулювання ВДЕ в Україні.

 

У рамках обговорення питання співробітництва у сфері відновлюваних джерел енергії іспанську сторону запрошено інвестувати у виробництво комплектуючих для електроустановок відновлюваної енергетики та активувати співробітництво в частині розвитку електроакумулюючих потужностей, високоманевреної генерації та засобів з управління попитом.

2.jpg

версія для друку