МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Протокол № 3 засідання конкурсної комісії з обрання постачальника "останньої надії"

Протокол № 3

засідання конкурсної комісії з обрання постачальника «останньої надії»

 

12 грудня 2018 р.                                       м. Київ

 

 

Запрошені: __________________________________________________________________

 

Слухали: про те, що відповідно до пункту 26 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 809, конкурс з обрання постачальника «останньої надії» вважається таким, що не відбувся через відсутність належним чином поданої конкурсної пропозиції.

 

 Доповідачі: Міністр енергетики та вугільної промисловості України Насалик І.С., заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Близнюк М.Д.

 

Вирішили:

 

 Відповідно до статті 15 Закону  України «Про ринок природного газу» (далі - Закон), постанов Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 809 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії» (далі - Порядок) та від 21 жовтня 2015 року № 873 «Про утворення конкурсної комісії з обрання постачальника «останньої надії»,

 

1. На розгляд Конкурсної комісії не надійшли пропозиції від жодного з кандидатів.

2. Відповідно до пункту 26 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 809, конкурс вважається таким, що не відбувся через відсутність належним чином поданої конкурсної пропозиції.

3. Відповідно до пункту 9 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 809, голові конкурсної комісії відзвітувати перед Кабінетом Міністрів України щодо результатів її роботи та представити протоколи засідань та інші матеріали на засіданні Кабінету Міністрів України.

4. Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 809:

1) оголосити про проведення нового конкурсу з 13 грудня 2018 року;

2) оголошення про проведення конкурсу розмістити на веб-сайті Міненерговугілля.

5. Визначити датою наступного проведення засідання конкурсної комісії 20 грудня 2018 року.

 

 

 

6. Протокол № 3 засідання конкурсної комісії з обрання постачальника «останньої надії» розмістити на веб-сайті Міненерговугілля.

 

Голосували: за - _5_; проти - _0_; утрималися - _0_.

 

Голова конкурсної комісії    (підпис)

 

Члени конкурсної комісії:    (підписи)

 

 

 

Протокол склав                    В. Рамазанов

 

 

 

 

версія для друку