МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Шлях до енергетичної незалежності України - ринкова ціна на газ - Наталія Бойко

04.12.2018 | 16:37

 

 

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко в ексклюзивному інтерв’ю Телеканалу "Прямий" прокоментувала низку питань щодо формування ринкової ціни на газ як важливої складової енергетичної незалежності та подолання корупції нафтогазовій сфері.

 

«Уряд має всі механізми для ефективного захисту вразливих категорій населення від значного навантаження на сімейний бюджет — держава захистить вразливих споживачів», - підкреслила Наталія Бойко.

 

Йшлося також про те, скільки насправді коштує «дешевий газ», яка ціна енергетичної незалежності та енергетичної безпеки.

 

«Ручне управління» ціною створює поле для корупції, етапи "повної непрозорості" — вже були в історії незалежної України, наслідки для економіки нам відомі. На сьогодні, пріоритет уряду — це формування усіх передумов для повноцінного запуску ринку», – наголосила заступник Міністра.

 

Також Наталія Бойко прокоментувала бачення щодо захисту вразливих категорій населення та питання енергетичної безпеки.

 

Більш докладно за посиланням

https://prm.ua/shlyah-do-energetichnoyi-nezalezhnosti-ukrayini-rinkova-tsina-na-gaz-boyko/?fbclid=IwAR3oWrzHIskNTuZCmubU4i7YMuajS1IQV18MzF6ObAOUCDergEQkJanfPDE

 

версія для друку