МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про запровадження розрахунків та балансування на ринку природного газу в одиницях енергії"

04.12.2018 | 15:21

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках»

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оголошує про опублікування  проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках» (далі – проект наказу) на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Нормативно-правова робота», підрозділ «Регуляторна діяльність», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

З метою врегулювання відносин, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг, 9 листопада 2017 року набрав чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон).

Відповідно до абзацу першого  частини третьої статті 19 Закону на Міненерговугілля покладено повноваження щодо розробки переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках.

Проект наказу розроблено з метою забезпечення безперервності та безпеки газопостачання постачальником газу або іншим суб’єктом господарювання, який має дозвіл на проведення таких робіт, здійснювати технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках.

Прийняття проекту наказу забезпечить безпечну експлуатацію  внутрішньобудинкових систем газопостачання, що є предметом договірних відносин між суб’єктами господарювання, з урахуванням питань управління надійністю і збитками, а також поточного функціонування, перспективного планування і розвитку внутрішньобудинкових газових мереж.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою за адресою: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601 вул. Хрещатик, 30; 
е-mail
evgen.barsuk@mev.gov.ua.

 

версія для друку