МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Бойко Н.А. взяла участь у візиті урядової делегації під головуванням Прем'єр-міністра України В.Б. Гройсмана до Німеччини

30.11.2018 | 20:23

 

 

 

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко взяла участь у дводенному візиті до Німеччини в складі урядової делегації під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

Під час візиту відбувся ряд важливих двосторонніх зустрічей, зустріч з представниками німецького бізнесу та Українсько-німецький бізнес-форум.

 

Спільне управління газотранспортною системою України, будівництво «Північного потоку – 2», проекти у сфері енергоефективності – про це йшла мова під час зустрічі з Міністром економіки та енергетики Федеративної Республіки Німеччина Петером Альтмайєром.

 

Німеччина на сьогодні є одним із основних партнерів України на шляху до євроінтеграції та активно сприяє проведенню реформ в енергетичній сфері. Завдяки зусиллям німецького Уряду та Кредитної установи для відбудови KfW реалізується низка проектів, які сприяють підвищенню стабільності та надійності функціонування енергосистеми України.

 

За результатами обговорень з бізнесом можна констатувати, що сьогоднішній бізнес-клімат в Україні є найсприятливішим за всю її історію. Німецьких підприємців запрошено інвестувати в сучасну та динамічну економіку України, в тому числі, пропонувати технологічні рішення та інноваційні продукти для енергетичних проектів.

 

версія для друку