МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Німеччині обговорюють розвиток співпраці українського та німецького бізнесу

28.11.2018 | 20:44

 

 

 

28-29 листопада відбувається офіційний візит делегації України на чолі з Прем`єр-міністром України Володимиром Гройсманом до Федеративної Республіки Німеччина.

Участь у поїздці бере заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

На початку візиту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з Віце-канцлером – Міністром фінансів ФРН Олафом Шольцом.

«Моїм Урядом вже прийнято ряд рішень, на які попередні урядові команди не могли відважитись. Серед них – реформа енергосектора і вирівняння ціни на газ, призначення наглядових рад у провідних державних підприємствах, зміна державного апарату в рамках реформи державного управління», - сказав Володимир Гройсман під час зустрічі.

Володимир Гройсман зустрінеться з керівництвом країни, провідними німецькими політиками, а також спільно з Федеральним канцлером Ангелою Меркель відкриє III Німецько-український діловий форум.

Пріоритетами на наступні періоди визначені забезпечення економічного зростання, подальше пожвавлення ділової активності через поліпшення інвестиційного клімату, забезпечення верховенства права та протидія корупції, відновлення безпеки держави та громадян.

Уряд, за словами Прем’єр-міністра, розраховує залучати якомога більший обсяг інвестування.

У межах поїздки заплановано низку зустрічей за участю представників українського та німецького бізнесу.

Довідково
ФРН є найбільшим партнером України серед країн ЄС і входить до п’ятірки найбільших торговельних партнерів України у світі. Питома вага ФРН у зовнішньоторговельному обороті України з країнами ЄC перевищує 17%. За 9 місяців поточного року взаємний товарообіг склав близько 6 млрд доларів, причому експорт зріс на понад 20%. Під час нещодавнього візиту Федерального канцлера Ангели Меркель до України Київ та Берлін на рівні глав урядів домовилися докласти всіх зусиль, аби довести взаємний товарообіг до 10 млрд доларів на рік.

https://www.kmu.gov.ua/…/uryad-ukrayini-realizuye-fundament…

 

версія для друку