МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Державний секретар Максим Немчинов бере участь у засіданні Робочої групи з корпоративного управління Організації економічного співробітництва та розвитку OECD у м. Париж

15.11.2018 | 10:51

 

 

Українську делагацію очолює Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко. У форматі фахової дискусії буде обговорено шляхи вдосконалення політики державної власності в Україні та запровадження корпоративного управління на державних підприємствах на прикладі поширених у країнах OECD практик і успішних кейсів.

Українська реформа базується на рекомендаціях OECD щодо корпоративного управління на державних підприємствах,  тому досвід країн-членів організації є особливо цінним для України.

OECD проаналізувала впровадження реформи сектору державних підприємств паливно-енергетичного комплексу та відзначила у звіті суттєвий прогрес України у проведенні реформи.

http://www.spfu.gov.ua/userfiles/files/OECD-ACN-Ukraine-4th-Round-Bis-Report-SOE-Sector-2018-UKR.pdf

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/u-minenergovugillya-obgovorili-z-predstavnikami-oesr-reformuvannya-derzhavnih-pidpriyemstv-i-strategichnij-rozvitok-energetichnogo-sektoru

 

 

 

версія для друку