МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міжнародна виставка China International Import Expo 2018 (CIIE 2018) - нові можливості залучення інвестицій в енергетичний сектор України

08.11.2018 | 12:56

 

 

До складу делегації України на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим  увійшли генеральний директор Директорату енергетичних ринків Ольга Буславець та керівник експертної групи зазначеного директорату Вікторія Гнатовська.

 

На China International Import Expo разом із Степаном  Кубівим та іншими членами офіційної делегації України  відкрили сучасний інтерактивний Національний стенд України.

 

Під час заходу було презентовано  інвестиційні можливості нашої країни, зокрема у сфері  енергетики. Йшлося про можливість реалізації інвестиційних проектів спільно з компанією «Укргідроенерго» в межах підписаного раніше Меморандуму про співпрацю, участі китайських компаній у реалізації проектів будівництва Канівської ГАЕС потужністю 1000 МВт та  будівництві 5,6,7 гідроагрегатів Дністровської ГАЕС.

 

Значену увагу приділено можливостям співпраці у сфері вітрової та сонячної енергетики.

 

Також розглянуто перспективи розширення партнерства з українськими компаніями у таких напрямах, як впровадження біоТЕЦ, біогазових установок, виробництво обладнання та матеріалів для об’єктів відновлюваної енергетики тощо.

 

 

Довідково:

У події беруть участь понад 130 країн та регіонів, понад 80 країн - із національними стендами, а це - офіційні делегації, байєри та інвестори, а також понад 300 тисяч відвідувачів.

Для України та українського бізнесу - це можливість представити експортний, інвестиційний та туристичний потенціал, унікальні продукти та послуги. Ця виставка відкриває широке коло можливостей, адже Китай у наступні п’ять років планує імпортувати продуктів та послуг на понад $10 трлн.

 

 

 

 

версія для друку