МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Торонто українська делегація представить інвестиційні проекти в межах першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow

23.10.2018 | 14:15

 

У Торонто (Канада)  у межах святкування річниці дії Угоду про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA) відбулося урочисте відкриття першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow.

До складу української делегації на чолі із Віце-прем’єр-міністром – Міністром  економічного розвитку та торгівлі України Степаном Кубівим увійшли заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, заступник Міністра інфраструктури України з питань  європейської інтеграції Віктор Довгань, в.о. Голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров, голова Антимонопольного комітету Україні Юрій Терентьєв та інші.

У заході взяли  участь більше 150 учасників – представників бізнесу та державного сектору з обох країн, які високо оцінили проміжні результати співпраці, а також висловили зацікавлення у поглибленні партнерства.

CUTIS Investment Roadshow повинен стати новим майданчиком для поглиблення співпраці між Канадою та Україною у сфері залучення інвестицій.

Протягом 23-24 жовтня у межах інвестиційного форуму будуть представлені проекти 20 українських компаній в таких чотирьох ключових галузях як інфраструктура, природні ресурси, сільське господарство та інформаційно-комунікаційні технології. Проекти були попередньо схвалені  канадською компанією Crossways MK Consulting Inc. та українським офісом SP Advisors.

Зокрема, інфраструктурні проекти представлять Galnaftogaz Retail (торгівля паливом), AVELANA Gold (золотодобувна і гірнича компанія), Energy Privatization Projects (розподіл електроенергії та генерація), UMG Investments (виробник високоякісного вапняку) та TIU Canada (оператор ринку відновлюваних джерел в Україні).

Під час заходу у канадських інвесторів буде можливість ознайомитись з інвестиційними проектами, обмінятися думками з українськими урядовцями, а також налагодити неформальне спілкування з представниками українського бізнесу.  Окрему увагу буде приділено  приватизаційним можливостям України.

Довідково:

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Embassy of Canada in Ukraine Embassy of Ukraine in Canada Canada-Ukraine Chamber of Commerce Canada-Ukraine Trade and Investment Support project - CUTIS

версія для друку