МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187" (доопрацьований)

18.10.2018 | 11:35

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту постанови Кабінету Міністрів України
«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187»

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оголошує про опублікування  проекту постанови Кабінету Міністрів України
«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187»
 на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Нормативно-правова робота», підрозділ «Регуляторна діяльність», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Відповідно до статті 11 Закону України «Про ринок природного газу», з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб’єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов’язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України. Такі обов’язки мають бути чітко визначеними, прозорими, недискримінаційними та заздалегідь не передбачати неможливість їх виконання.

 

Згідно із зазначеною вище статтею 11 Закону України, Кабінет Міністрів України постановою від 22 березня 2017 р. № 187 (із змінами внесеними постановою КМУ від 17.10.2018 № 836) затвердив Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, яке визначає обсяг та умови виконання спеціальних обов’язків, що покладаються на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів на ринку природного газу на строк з 1 квітня 2017 р. по 27 жовтня 2018 р.

 

Наразі тривають переговори з експертами МВФ стосовно перегляду цін для населення та підприємств ТКЕ.

 

Тому, враховуючи завершення строку дії вищезазначеного Положення та потреби утримання ціни на природний газ для населення на нинішньому рівні, виникає необхідність у його продовженні до 01 листопада 2018 року.

 

З огляду на викладене, Міненерговугілля розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187».

 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою за адресою: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601 вул. Хрещатик, 30;  е-mail: Larysa.mykytko@mev.gov.ua.

 

версія для друку