МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Україна знайомить потенційних інвесторів з можливостями газовидобувної індустрії

16.10.2018 | 22:15

 

 

Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов взяв участь у  круглому столі, «Ukraine: Natural Gas Production. Playbook 2018», де обговорювались актуальні питання розвитку газовидобувної індустрії

 

Під час круглого столу презентовано інвестиційне дослідження «🇺🇦Ukraine: Natural Gas Production. Playbook 2018».  Це путівник для потенційних інвесторів, основна мета якогознайомство з газовидобувною індустрією та тими можливостями, які можна реалізовувати в секторі.

 

Максим Федотов зазначив, що Playbook  дає  загальні враження про газовий ринок України і алгоритм початку дій на ньому. Тобто є дуже  містким  документом про галузь і правила функціонування в ній

 

Дослідження складається з трьох частин: загальний опис ринку газу; детальний аналіз сектору розвідки та видобутку (запаси та їх розміри, характеристики, де вони розміщуються, хто видобуває, як виглядає сервісний ринок в Україні тощо); юридичний аналіз галузі.


Максим Федотов, розповів, що зараз готуються проекти постанов Кабінету Міністрів України  на проведення 12 конкурсів на укладення угод про розподіл вуглеводнів з метою збільшення вітчизняного  газовидобутку.


Учасники заходу відзначили, що Україна  має виходити з інвестиційними пропозиціями, створивши перед цим умови для видобутку та прозорі механізми виходу на наш газовий ринок.

 

Довідково:

Дослідження підготовлено фахівцями Асоціація газовидобувних компаній України (Roman Opimakh, Artem Petrenko, Павло Бовсунівський), Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України (Yuliya Kovaliv, Konstantyn Chyzhyk, Tanya Potapova), CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Ukraine (Vitaliy Radchenko, Daniel Bilak), European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) в Україні (Guiseppe Grimaldi) та UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office (Ivan Yuryk, Mykhailo Bechkalo).

 

Завантажити PlayBook 2018 в електронному вигляді: https://goo.gl/p7swmC

 

версія для друку