МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик бере участь у Саміті лідерів світової енергетики у м. Мілан, Італійська Республіка

11.10.2018 | 16:09

 

 

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик бере участь у Саміті лідерів світової енергетики у м. Мілан, Італійська Республіка, що проходить 11 жовтня 2018 року.

 

У рамках Саміту Міністр Ігор Насалик провів робочі зустрічі з представниками урядів Об’єднаних Арабських Еміратів, Алжиру та Королівства Марокко.

 

Зокрема, під час зустрічей йшлося про перспективні напрямки співробітництва та активізації практичної взаємодії в енергетичному секторі.

 

Принагідно Ігор Насалик запросив своїх колег взяти участь у 9-му Міжнародному форумі з енергетики для сталого розвитку, що відбудеться 12-15 листопада 2018 року у м. Києві, Україна.

 

Основна доповідь Саміту була присвячена відстеженню тенденцій у сфері енергетики. Учасники обговорили також можливості та виклики для майбутньої енергетичної стійкості. Приділено значну увагу питанням формування нового енергетичного майбутнього, інновацій в енергетиці та обговорено нові проекти енергетичного переходу.

 

версія для друку