МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення до проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02 листопада 2015 року № 686"

08.10.2018 | 13:35

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

до проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
«Про затвердження Змін до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02 листопада 2015 року № 686»

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оголошує про опублікування проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02 листопада 2015 року
№ 686» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет –
http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторні акти».

 

Проект наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02 листопада 2015 року № 686» розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України на виконання частини третьої статті 5 Закону України «Про ринок природного газу», абзацу 4 пункту 2 наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02 листопада 2015 р. № 686 «Про затвердження Правил про безпеку постачання природного газу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2015 р. за № 1489/27934.

 

Основною метою наказу є забезпечення оновлення Правил про безпеку постачання природного газу на газовий рік 2018/2019 шляхом визначення алгоритму розроблення і затвердження переліків і порядку припинення (обмеження) постачання природного газу споживачам на випадок кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації, оновлення параметрів внутрішнього ринку природного газу, які застосовуються для проведення оцінки ризиків.

 

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються у письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601 вул. Хрещатик, 30;  е-mail: dmitriy.vdovin@mev.gov.ua.

 

 

версія для друку