МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника "останньої надії"

03.09.2018 | 16:20

Повідомлення про оприлюднення

 

 

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника "останньої надії"

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua,  розділ «Діяльнісь», підрозділ «Регуляторна діяльнісь», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії» розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України на виконання  підпункту 5 частини 3 статті 5 Закону України «Про ринок електричної енергії».

 

Проект постанови  Кабінету Міністрів України  створює умови для визначення постачальника «останньої надії» зокрема утворення конкурсної комісії та забезпечення здійснення нею функцій, запровадження процедури проведення конкурсу, встановлення кваліфікаційних вимог до постачальників «останньої надії», таких як організаційні, технологічні, фінансові, умови досвіду роботи, забезпечення постачання електричної енергії споживачам постачальниками, які  запропонують найменший рівень тарифу на послуги постачальника «останньої надії».  

 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30;   е-mail: julia.fedoseeva@mev.gov.ua.

 

 

версія для друку